Hoş Geldiniz, 10 Aralık 2018 Pazartesi | 21:45
turkce english deutsch russkiy Favori İlanlarım ()
Anasayfa Hakkımızda Emlak Arama Hizmetlerimiz Foto Galeri Bilgi Bankası Satılıklar Kiralıklar Günlük Kiralık Devren İletişim
Hizmetlerimiz

ALKUR EMLAK&İNŞAAT  HİZMETLERİ ?

 

Güzel şehrimiz DENİZLİ sahip olduğu tarihi güzelliği PAMUKKALE’siyle ve diğer doğal güzellikleriyle TÜRKİYE'nin en etkileyici şehirlerinden birisidir. Günümüzün yaşam koşulunda Emlak sektöründeki  fiyat artışından Denizli’mizde etkilenmiştir,  Bu şehirde yaşayan insanlar günlük yaşamlarında pek çok sorunla karşılaşmaktalar ve bu nedenle çevrelerindeki güzellikleri fark edemeyerek tadını çıkaramamaktadırlar.

 

Denizli’nin sorunlarından bir tanesi de, yerleşim sorunudur. Denizli’de yaşayan insanlar her zaman istedikleri gibi bir evde oturma imkânı bulamamaktadırlar. Özellikle, uygun gayrimenkul aramak, bulmak ve buna güvenerek yatırım yapmak başlı başına bir sorun olarak karşımıza çıkmaktadır. Acaba gerçekten kaç kişi Denizli’de uykuları kaçmadan ve huzursuz olmadan, güvenerek gayrimenkul alabilmekte, satabilmekte veya kiralayabilmektedir?

 

Günümüzde gayrimenkul alım-satım ve kiralamasında karşınıza daima emlak konusunda hiçbir bilgiye sahip olmayan aracılar çıkmaktadırlar. Pek çoğu yapılacak olan alışverişten elde edecekleri paradan başka bir konuya ilgi göstermeyen bu kişiler aslında tüketicinin güvenini kazanmaktan çok uzak olup, konuyu daha da güçleştirmektedir.

 

Sonuç olarak; insanlar kendi imkânları ve çevreden duydukları ile gayrimenkul konusundaki gereksinimlerini karşılamaya çalışmaktadırlar….

 

ALKUR EMLAK& İNŞAAT pazarlamasını yaptığı gayrimenkullerin satış öncesi ve sonrası hukuksal olayların çözümlenmesinde, paranın yatırım olarak gayrimenkulde değerlenmesinde ve ihtiyaca uygun gayrimenkullerin bulunmasında yılların bilgi ve deneyimiyle yasal ve ulusal anlamda siz saygıdeğer müşterilerimize hizmet sunmaktadır…

Sky Bahçeşehir'de lansman indirimleri sizleri bekliyor
Sky Bahçeşehir'de fiyatlar belirlendi, fiyatlar 369 bin TL'den başlıyor....
Döviz Kurları
Dolar 5.3257 - 5.3353
Euro 6.0572 - 6.0681
Sterlin 6.7848 - 6.8201
Emlak Arama
İlan No Cinsi
Şehir Durumu
İlçe
Döviz Kurları
Dolar $ 5.3257 5.3353
Euro 6.0572 6.0681
Sterlin £ 6.7848 6.8201
Emlak
Vitrin İlanları
Satılık İlanlar
Kiralık İlanlar
Emlak Arama
Şirket
Hakkımızda
Hizmetlerimiz
İletişim
İletişim
SIRAKAPILAR MAH. LOZAN CAD. ZÜBEYDE APT. NO:17/C
Merkezefendi/Denizli
TEL: +90 (258) 261 1133
Kiralık Emlak